Nieuws

Interactieve thematische gesprekken tijdens iBestuur Congres

IBM nodigt u graag uit voor een aantal online thematische gesprekken met andere deelnemers van het iBestuur Congres. Dat doen we in de vorm van 'Clubhouse'. Geen presentatie of vooraf bepaalde deelnemers. En iedereen kan deelnemen aan het gesprek.

Een aantal deelnemers voert een gesprek, iedereen die dat wil kan meeluisteren. Een moderator zorgt ervoor dat, wie dat wil, virtueel kan aanschuiven en kan deelnemen aan het gesprek.

Er zijn vier gesprekken gepland over de volgende thema’s:

• Data & (ethical) AI
• Het belang van een veilige cloud-omgeving voor het behalen van uw doelstellingen
• De do’s and don’ts van het automatiseren van werkprocessen en het daarbij gebruiken van de juiste informatie tbv informatiehuishouding, AI e.d.
• Pragmatisch aanpak van Digitale Transformatie in de overheid

Praktische informatie en de links om deel te nemen vindt u op de partnerpagina van IBM: ibestuurcongres.nl/partner-ibm

Sessie: AI ondersteunt Rijksdienst voor Ondernemend Nederland bij het beoordelingsproces

Datum: 15 september
Tijd: 11:00 – 11:45 uur

Tijdens deze sessie praat Johan Maas, CIO van RVO, over het verantwoord toepassen van AI als ondersteuning van haar werkprocessen en gaat hierover verder in gesprek met Bram Havers van IBM.
Meer diepgang over dit project vind u hier: https://www.ibm.com/blogs/think/nl-en/2021/07/27/ai-helpt-rijksdienst/

Plaats een reactie

U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Registreren